Timeline photos

💡 RASTISLAV MRÁZ, NOVÝ TRNAVSKÝ VICEŽUPAN

⭐ Rasťo Mráz bol poslancom krajského zastupiteľstva už v minulom volebnom období.
🍀 V jesenných voľbách svoj mandát obhájil a navyše sa stal vicežupanom.
👉 Počas nasledujúcich štyroch rokov sa bude angažovať v oblasti školstva, financií, kultúry, podpory mládeže a rozvoja cestovného ruchu, ako aj rozvoja Letiska Piešťany.
💬 „Verím, že svoje predchádzajúce skúsenosti zo župného aj mestského zastupiteľstva zúročím ako vicežupan. Som pripravený podieľať sa na napĺňaní vízie pre moderný kraj, ktorá dostala podobu programového vyhlásenia. V kontexte stúpajúcich cien aj energetickej krízy som naozaj rád, že sme jednohlasne schválili rozpočet pre tento rok. Vďaka tomu môžeme pokračovať v dobre rozbehnutej práci a obyvateľom celého kraja budeme schopní aj naďalej zabezpečovať verejné služby.“

ℹ Má 45 rokov, je ženatý a má tri deti. Žije v Trnave, pričom pôsobí aj ako poslanec mestského zastupiteľstva. Vyštudoval právo na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. V minulosti pôsobil ako mládežnícky aktivista na mestskej, krajskej aj celoslovenskej úrovni rady mládeže a viacero dobrovoľníckych aktivít zastrešuje aj v súčasnosti. Zo športov má najradšej lyžovanie, rafting a horskú turistiku.

#spolutvorimekraj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy