Photos from Polícia SR – Košický kraj’s post

POLICAJNÝ VICEPREZIDENT A MINISTER VNÚTRA MIMORIADNE POVÝŠILI POLICAJTOV ZA ZÁCHRANU ŽIVOTA ŽENY V POPRADE AJ OBJASNENIE VRAŽDY V MICHALOVCIACH

Minister vnútra Roman MIKULEC spolu s policajným viceprezidentom Brankom Kiššom udelili medailu za obetavosť, peňažný dar a mimoriadne povýšili policajtov stržm. Stanislava Pokrivčáka a stržm. Jakuba Kolinčáka z OO PZ Poprad do hodnosti nadstrážmajstrov. Títo policajti zachránili života ženy, ktorá bola vydieraná, pozbavená osobnej slobody a pri zákroku vyslala príslušníkom „signál domáceho násilia“.

Bez ohľadu na nebezpečenstvo vlastného ohrozenia významnou mierou prispeli k objasneniu prípadu zločinu pozbavenia osobnej slobody v súbehu so zločinom vydierania v Poprade. O tomto prípade sme písali aj na našich sociálnych sieťach.

Mimoriadne povýšený bol aj starší referent 1. Operatívneho oddelenia odboru kriminálnej polície OR PZ v Michalovciach KR PZ v Košiciach do hodnosti kapitána, a to za mimoriadny prejav odvahy a úsilia vo výkone štátnej služby a príkladné plnenie služobných povinností pri objasňovaní prípadu obzvlášť závažného zločinu vraždy v Michalovciach.

Ďakujeme kolegovia, povestné „Pomáhať a chrániť“ ste splnili do bodky.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Košický kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy