Photos from Košice – Mesto Košice’s post

MODERNIZÁCIA SLANECKEJ CESTY NAPREDUJE, NAJVIAC PRÁCE JE NA VÝSTAVBE NOVÉHO MOSTA 🌉

Rekonštrukcia Slaneckej cesty v mestskej časti Nad Jazerom pokračuje prácami na budovaní cestnej kanalizácie a uličných vpustí a ukladaní konštrukčných vrstiev budúcej komunikácie. Najväčší stavebný ruch je momentálne vidieť pri budovaní ľavého mosta ponad Myslavský potok. Tam sa stavia jeho spodná časť a betónujú sa aj opory mosta.

✔️ Na dnešnom úvodnom kontrolnom dni v tomto roku o tom zástupcovia spoločnosť Doprastav ako zhotoviteľa informovali prítomných.

⚠️ V nasledujúcich týždňoch sa po dokončení cestnej kanalizácie začnú práce na výmene podložia na štyroch križovatkách po pravej strane Slaneckej cesty v smere do Krásnej. Na motoristov budú preto čakať na križovatke pri OC Kaufland viaceré dopravené obmedzenia a na ďalších križovatkách nastanú niektoré zmeny dopravného značenia, o ktorých bude mesto včas informovať.

☝️ Zhotoviteľ ubezpečil, že stavba v oboch jazdných profiloch bude hotová na jeseň tohto roka. Pripomenul, že počas prác došlo aj k neočakávaným komplikáciám a miernemu zdržaniu. Sklz sa týka budovania mosta ponad Myslavský potok.

ℹ️ Pre kompletnejšie informácie čítajte tlačovú správu mesta: https://www.kosice.sk/clanok/modernizacia-slaneckej-cesty-napreduje-najviac-prace-je-na-vystavbe-noveho-mosta

Autor správy, foto a správu publikoval Košice – Mesto Košice on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy