Photos from Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky’s post

📑🎭 VÍZIA SLOVENSKEJ KULTÚRNEJ POLITIKY ZÍSKALA JASNÉ KONTÚRY DO ROKU 2030

Ministerstvo kultúry vytvorilo prelomový dokument, ktorý pozostáva zo siedmich strategických cieľov, definujúcich podobu a podmienky kultúry na Slovensku s výhľadom do roku 2030:
Dobre spravovaná kultúra ✅ Efektívne financovaná kultúra ✅ Dôstojná kultúra ✅ Kvalitná kultúra ✅ Inkluzívna kultúra ✅ Rešpektovaná kultúra ✅ Zodpovedná kultúra ✅

❓ Materiál vznikal od druhej polovice roka 2021 v spolupráci rezortu kultúry s mnohými expertmi/-kami a aktuálne prebieha jeho schvaľovací proces.

🗨️ OBOZNÁMTE SA SO STRATÉGIOU

📍Stratégiu kultúry a kreatívneho priemyslu Slovenskej republiky 2030 vám predstavíme už 13. februára o 17:00 v priestoroch SNG. Po prezentácii Vás bude čakať facilitovaná diskusia, na ktorej si radi vypočujeme Vaše dojmy a názory.

🔴 Tvorcovia a tvorkyňa dokumentu – štátny tajomník MK Radoslav Kutaš, gestorka tvorby stratégie Mária Beňačková Rišková, generálny riaditeľ Inštitútu kultúrnej politiky, analytického útvaru Ministerstva kultúry SR Matúš Bieščad a koordinátor tímu participácie a komunikácie tvorby Stratégie kultúry a kreatívneho priemyslu 2030 Stanislav Krajči – predstavia víziu, ciele a uplatnenie dokumentu. Ak sa nemôžete dostaviť osobne, radi Vás privítame online, livestream bude prebiehať na Facebooku a YouTube Ministerstva kultúry SR. Do diskusie sa budete môcť zapojiť cez Slido.

Viac informácií Vám prinesieme už čoskoro.

__________
Foto: Erik Vilím

Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy