Photos from Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO’s post

ZOMIERAJÚCIM UKRAJINCOM DEKY A ČAJ, KAMARÁTOM ŠPECIÁLNE VOZIDLÁ OZBROJENÝCH SÍL ZADARMO❗️

Fico vyhlasuje, že je zásadne proti tomu, aby sme napadnutej Ukrajine darovali našu nepoužívanú techniku, aby sme tak zachránili životy nevinných. Neviem si predstaviť väčší dôvod pomoci ako záchrana života!

❌Fico to vidí inak – ten daroval ZADARMO techniku ozbrojených síl svojim kamarátom. Zaujimalo by ma, v akom ohrození života, podobnom Ukrajine, bol Jozef Hambálek – zástupca Dobrovoľného hasičského združenie Pole, ktoré dostalo ZADARMO špeciálne vozidlá, transportéry, tank a ďalšiu techniku v dobrom stave (zmluvy uverejníme v ďalšom statuse).

❌Netreba zabudnúť na starého dobrého K. Kičuru, ktorého štedrosť rozdávať zo štátneho znamenala pre súdruha Hambáleka, že okrem techniky, prišiel k 8 000 l nafty, ZADARMO.

Absolútnou TOPKOU je, že na tejto technike sa potom kadetade preháňala pomýlená proruská organizovaná polovojenská skupina Slovenskí branci. Ich výtlak sa síce rovnal nule, no ich poslanie, ktorým mali destabilizovať slovenskú bezpečnosť na príkaz Ruska, bolo zjavné.

Prosím, opýtajte sa Fica, aký je rozdiel podľa neho v tom – dávať NEPOTREBNÚ techniku zomierajucim Ukrajincom, za ktorú navyše, sme dostali od EÚ peniaze a darovať použiteľnú techniku s prepáčením, nenažratým kamarátom ZADARMO.

▪️Odpoveď je jednoduchá: pomôcť Ukrajine je ísť proti notám vraha z Moskvy. Pomôcť Ukrajine znamená žiaden kšeft pre Smerácku mafiu.

Na obrázkoch darovaná technika kamošovi z mokrej štvrte.

Autor správy, foto a správu publikoval Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy