Fico chystá likvidáciu Špeciálnej prokuratúry a Špecializovaného trestného súdu!!! Mečiarov žiak Fico brutálne zaútočil na spra…

Fico chystá likvidáciu Špeciálnej prokuratúry a Špecializovaného trestného súdu!!!

Mečiarov žiak Fico brutálne zaútočil na spravodlivosť a na právny štát. Spolu s Kaliňákom zašli až tak ďaleko, že potichu sa snažia pripraviť si na to pôdu v štruktúrach EÚ a evidentne všetkých oklamať, že mafia je na Slovensku legálna. Zrejme sa boja, že Slovensko môžu pripraviť takýmto barbarským zásahom do právneho štátu o miliardy eur z eurofondov a Plánu obnovy, tak ako sa to stalo v Poľsku a v Maďarsku.

Desiatky obvinených a obžalovaných z ťažkých zločinov a škody za stovky miliónov EUR chce Robert Fico jednoducho zmazať a expresne zlikvidovať Úrad špeciálnej prokuratúry aj Špecializovaný trestný súd. Spôsoby, aké Robert Fico s pomocou Hlasu Petra Pellegriniho zavádza, sú neakceptovateľné a pripomínajú totalitné maniere, kedy sa demontovali inštitúcie a prenasledovali sa všetci nepohodlní občania.

Obraciam sa preto na predsedníčku Európskej komisie a eurokomisára pre spravodlivosť so žiadosťou o dôsledné preskúmanie krokov, ktoré sa Ficova vláda pri demontáži spravodlivosti chystá urobiť. Ukazuje sa, že ani Viktor Orbán, ani Vladimír Mečiar, si nedovolili také hrubé a otvorené špinavosti, akých sa dopúšťajú Robert Fico a Peter Pellegrini v snahe vyhnúť sa spravodlivosti. Za vlády Roberta Fica bol zavraždený novinár a hrubo sa porušovali práva občanov, keď na nich skorumpovaní policajti vynášali informácie z policajných databáz podsvetiu.

Teraz hrozí podobná, ak nie horšia situácia, keď Robert Fico ide eliminovať inštitúcie, ktoré na Slovensku stíhajú najťažšie zločiny.

Autor správy, foto a správu publikoval Veronika Remišová on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy