VYHRÁŽKY, POMSTA, ZASTRAŠOVANIE Gang Robert Fico a Robert Kaliňák sa bez hanby vyhrážajú vyšetrovateľom a prokurátorom, ktorí s…

VYHRÁŽKY, POMSTA, ZASTRAŠOVANIE

Gang Robert Fico a Robert Kaliňák sa bez hanby vyhrážajú vyšetrovateľom a prokurátorom, ktorí sa neboja vyšetrovať korupciu a ekonomickú trestnú činnosť v najzložitejších kauzách. Ide o trestné činy, ktoré Slovensko a jeho občanov pripravili o stovky miliónov eur – len pri jednom IT systéme bol “vývar” podľa medializovaných informácii viac ako 40 miliónov eur, ktoré sa potom presúvali rôznym politikom a do „správnych“ rúk v krabiciach od šampanského alebo v tučných obálkach.

Fico bez hanby, verejne na tlačových konferenciách zastrašuje odvážnych vyšetrovateľov, sľubuje im pomstu, stíhania, krátenie dôchodkov, žaloby, perzekúcie. Ešte nikdy v dejinách Slovenska nebolo zastrašovanie a tlak na nezávislé vyšetrovanie a orgány činné v trestnom konaní väčší, ako predvádza Fico a jeho obvinení kumpáni. Vyťahujú nezmyselné nahrávky bez akéhokoľvek kontextu, prekrúcajú a manipulujú, dúfajú, že sa policajti a prokurátori zľaknú. V dome špeciálneho prokurátora dnes bola nahlásená výbušnina.

To, čo duo Fico/Kaliňák sľubujú po voľbách, je koniec právneho štátu a koniec systému nezávislej spravodlivosti. A napriek tomu, podľa najnovších prieskumov Smer 1 a Smer 2 vyskladajú vládu.

Žiaľ, zatiaľčo Fico je pripravený zabojovať svoj životný súboj vo voľbách, kde mu ide o všetko, politickí kolegovia riešia neustále hlúposti – kto je aký veľký “alfasamec”, kto koho nemá rád a kto komu vadí. Zároveň mnohé strany od SAS, Sme rodina, cez KDH, PS či Dzurindu rezignovali na politiku bez krabíc od šampanského – koketujú hanblivo s Pellegrinim, hoci najväčšie kauzy, o ktorých vypovedá napríklad Imrecze a Suchoba (podvody v IT) sa týkali práve jeho skupiny. A médiá masírujú verejnú mienku, že ináč sa nedá, prípadne do jednej z najsledovanejších víkendových televíznych diskusií pozvú Kaliňáka, aby tam šíril svoje lži o politických väzňoch. No aj boj o sledovanosť by mal mať nejaké mantinely.

A napriek tomu verím, že ľudia sa nedajú oklamať, a že Slovensko má na viac, ako len na politických hochštaplerov, ktorí kšeftujú s krabicami od šampanského alebo fejkových sociálnych demokratov. A my, aj keď sme v menšine, spravíme všetko, čo bude v našich silách, aby Slovensko bolo férovou, spravodlivou a úspešnou krajinou.
Pretože❤️🇸🇰

Autor správy, foto a správu publikoval Veronika Remišová on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy