VOČI KLAMSTVU SA MUSÍM OHRADIŤ Prácu novinárov a komentátorov si vážim, ale voči nepravdám sa musím ozvať. Dnes som sa v Denní…

VOČI KLAMSTVU SA MUSÍM OHRADIŤ

Prácu novinárov a komentátorov si vážim, ale voči nepravdám sa musím ozvať. Dnes som sa v Denníku N dočítal, že preferujem septembrový termín volieb, aby stihli zatvoriť Fica a Pellegriniho.

Nie je to pravda! Nikdy som to nepovedal.

Môžem si o Ficovi či Pellegrinim myslieť všeličo, no nikdy som sa im verejne ani neverejne nevyhrážal. Faktom je, že po ich pôsobení v politike tu moc dobrého nezostalo. Mali luxus viesť krajinu v dobrých časoch a prijať reformy, ktoré by našu krajinu posúvali dopredu a pripravili ju na ťažké časy a krízy. Neurobili to. To, že ich družina okrádala štát dnes nehovorím ja, ale ich vlastní ľudia, ktorí sa na týchto zločinoch sami podieľali. Napriek všetkému majú jednu výhodu, ktorú mnohí ľudia počas ich vládnutia nemali – PRÁVO na spravodlivosť. OČTK dnes majú úplnú slobodu spravodlivo rozhodovať a konať.

Späť k termínu volieb…

Predpokladaný septembrový termín volieb je výsledkom politickej dohody a nateraz sa javí ako jediný možný na získanie potrebných 90 hlasov v parlamente.

Akýkoľvek výsledok hlasovania v NR SR však budem rešpektovať. A to aj s rizikom, že predčasné voľby môžu priniesť triumf Fica a Pellegriniho, ako sa to napokon udialo aj po páde vlády v roku 2011.

Moja vláda však stratila dôveru a preto sú dnes predčasné voľby už jediným východiskom.

Do kampane pôjdem s čistým svedomím a nádejou, že demokratické sily budú schopné presvedčiť a mobilizovať voličov k voľbám.

Autor správy, foto a správu publikoval Eduard Heger – predseda vlády SR on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy