Veľmi aktuálne a dôležité posolstvo pred REFERENDOM !!! Múdrosť, rozhľadenosť, inteligencia – sú to osobnostné hodnoty, na kto…

Veľmi aktuálne a dôležité posolstvo pred REFERENDOM !!!

Múdrosť, rozhľadenosť, inteligencia

– sú to osobnostné hodnoty, na ktoré dnes tak ľahko nenatrafíte. Preto ma vždy nesmierne poteší keď stretnem človeka, ktorý tieto hodnoty v sebe má.

Človeka, ktorý sa nepotrebuje na nič hrať. Ktorý má neuveriteľné vedomosti, vie argumentovať a to, čo povie, má hlavu a pätu. Vie odhaľovať také súvislosti o veciach, udalostiach, ktoré si pri dnešnom konzumnom spôsobe života sotva všimneme. Človeka, ktorý hovorí vecne, jasne, zrozumiteľne a presvedčivo. Dokonca až tak, že môže niekoho aj iritovať.

Je úžasné byť pri tom a vidieť, keď Múdrosť irituje.

Lebo zatiaľ na Slovensku iritovať dokázala iba hlúposť.

Uvedomil som si to včera v Martine. Pred bezmála 200 občanmi som o horúcich témach súčasnosti diskutoval s profesorom Petrom Staněkom.

Úžasné bolo hľadieť do tvárí ľuďom, ktorí ho nadšene sledovali a počúvali. Našli totiž fundované odpovede na mnohé aktuálne otázky, ktoré nás trápia, ale médiá ich ignorujú.

Diskusia ukázala obrovský kontrast medzi povrchnosťou, ktorú dostávame z tzv. oficiálnych zdrojov a erudovanosťou človeka, ktorý dokáže upútať, nadchnúť a motivovať.

Zaznelo veľa kľúčových odkazov. Dva najdôležitejšie si pamätajte :

„Elity urobia iba to, čo im my ako väčšina dovolíme“

„Rozmýšľajte, vytvárajte si vlastné názory. Nekupujte ich z médií. Nedovoľte nikomu, aby vám zobral váš úsudok a váš zdravý rozum“.

Pán profesor Peter Staněk, bolo mi cťou diskutovať s Vami !
Karol Farkašovský, Komisár SNS pre medzinárodné vzťahy a spoluprácu

Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy