V marci spoznáme najlepších športovcov za minulý rok | Banská Bystrica

OD STREDY BUDETE MÔCŤ HLASOVAŤ ZA SVOJICH ŠPORTOVÝCH FAVORITOV🚴🏼‍♀️

🏅Banská Bystrica je mestom športu i olympijských víťazov. Svedčí o tom napríklad modernizácia športovej infraštruktúry s cieľom rozvoja mladých talentov či organizácia rôznych podujatí pre všetky vekové kategórie. Najväčším z nich bol Európsky olympijský festival mládeže EYOF Banská Bystrica 2022, ktorý sa v srdci Slovenska uskutočnil posledný júlový týždeň minulého roka. Nič z uvedeného by však nebolo možné bez samotných športovcov, trénerov, funkcionárov či pracovníkov v športe. Aj preto ich samospráva každoročne oceňuje. Mená tých, ktorí zviditeľnili Banskú Bystricu vo svete športu v uplynulom roku budú známe už 30. marca 2023.

👉🏻Každoročnou súčasťou ankety je aj internetové hlasovanie, ktoré je rozdelené do dvoch kategórií: jednotlivci a kolektív. Nominanti s najväčším počtom hlasov budú ocenení v kategórii Víťazi internetového hlasovania. Online hlasovanie spúšťame už najbližšiu stredu.

Banská Bystrica je mestom športu i olympijských víťazov. Svedčí o tom napríklad modernizácia športovej infraštruktúry s cieľom rozvoja mladých talentov či organizácia rôznych podujatí pre všetky vekové kategórie. Najväčším z nich bol Európsky olympijský festival mládeže … Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Banská Bystrica on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy