ÚNOS DEMOKRACIE ANI ZMARENIE REFERENDA SA NEKONALO! Na referende som sa nezúčastnil, napriek tomu chcem poďakovať všetkým, kto…

ÚNOS DEMOKRACIE ANI ZMARENIE REFERENDA SA NEKONALO!

Na referende som sa nezúčastnil, napriek tomu chcem poďakovať všetkým, ktorí referendum po technickej stránke zabezpečili. Štátnej volebnej komisii, volebným komisiám, mestám, obciam, Štatistickému úradu, Polícii SR a zamestnancom ministerstva vnútra.

Aj toto referendum je ukážkou toho, že demokratické inštitúty na Slovensku fungujú veľmi dobre a žiadny únos demokracie sa nekoná. Rovnako nikto referendum nemaril, práve naopak po technickej stránke bolo zabezpečené výborne. Keď to budú kolegovia z opozície najbližšie vykrikovať verejne, treba im to pripomenúť. Slovenská republika je demokratická krajina, ktorá vie zabezpečiť všetky prvky demokracie a tak nechať občanom priestor slobodne sa rozhodovať.

PS: Za výsledky referenda nemôže ani koalícia ani pani prezidentka. Tieto útoky sú zbabelé! Výsledky sú najmä vizitkou zvolávateľov a ich schopnosti presvedčiť. Ľudia sa jednoducho poväčšine rozhodli nereagovať na nenávistnú kampaň Roberta Fica a rozhodli sa referenda nezúčastniť.

Autor správy, foto a správu publikoval Juraj Šeliga – Za ľudí on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy