TLAČÍ STRANA HLAS NATO DO VOJNY S RUSKOM???! S obrovským prekvapením až zhrozením som si prečítal stanovisko Petra Pellegriniho…

TLAČÍ STRANA HLAS NATO DO VOJNY S RUSKOM???!

S obrovským prekvapením až zhrozením som si prečítal stanovisko Petra Pellegriniho k možnému darovaniu MiGov na Ukrajinu. Vraj to musí byt “kolektívne rozhodnutie spojencov”.

Nuž, NATO sa od začiatku ruskej agresie voči Ukrajine veľmi cielene drží stranou a nikdy nie sú rozhodnutia akejkoľvek krajiny pomôcť Ukrajine “kolektívnym rozhodnutím spojencov”. Práve preto, aby to Rusi nemohli zneužívať ako “vojnu NATO proti Rusku.”

Sú teda iba dve možnosti, ako chápať postoj Pellegriniho Hlasu:

1) Buď Hlas tlačí NATO do vojny s Ruskom,

2) alebo sú v tomto Smere2 tak odborne a geopoliticky stratení, že namiesto jasného stanoviska zverejnia čokoľvek, aj absolútnu a nebezpečnú blbosť, len aby sa alibisticky vyhli jasnému stanovisku, že Ukrajine pomáhať nechcú a sú len ďalšiu trápnou bábkou kľačiacou pred ich pánom a chlebodarcom Putinom.

Obe možnosti jasne preukazujú, že Hlas a Pellegrini nie sú žiadnou alternatívou do vlády. Okrem korupčných káuz ich totižto diskvalifikuje aj nezodpovedná rusofilná zahraničná politika.

Smer = Hlas a Hlas = Smer. Jednoducho SMEROHLAS 🤷🏼‍♂️

Zdroj: Denník N

Autor správy, foto a správu publikoval Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy