Timeline photos

💡 PATRIK VOLTMANN, NOVÝ TRNAVSKÝ VICEŽUPAN

👏 Patrik Voltmann bol poslancom krajského zastupiteľstva už v minulom volebnom období.
🍀 V jesenných voľbách svoj mandát obhájil a navyše sa stal aj členom Mestského zastupiteľstva v Hlohovci, odkiaľ pochádza.
👉 Post vicežupana zastáva po prvýkrát, pričom má na starosti predovšetkým regionálny rozvoj, cyklodopravu, šport, životné prostredie, občiansku spoločnosť a oblasť inovácií.
💬 „Som rád, že v novom volebnom období môžem byť súčasťou prijímania odvážnych rozhodnutí na krajskej úrovni v pozícii vicežupana. V Trnavskom kraji spolu s mojou rodinou žijem, takže sa denne stretávam s jeho obyvateľmi. Preto verím, že viem, ako z neho spraviť ešte lepšie miesto pre život všetkých. Tento rok bude, okrem iného, v znamení dokončovania rekonštrukcie mosta cez Váh v Hlohovci, rekonštrukcie Hvezdárne a planetária M.R.Štefánika v Hlohovci a modernizované bude aj ihrisko pri tunajšom gymnáziu. Na výsledok tohto projektu sa ako športovec veľmi teším,“ uviedol.

ℹ️ Má 49 rokov, vyštudoval za stavebného inžiniera, je ženatý a má 2 deti. Rád si prečíta knihy od Milana Lasicu a Júliusa Satinského.

#spolutrvorimekraj

Autor správy, foto a správu publikoval Trnavský samosprávny kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy