This content isn’t available right now

CVIČENIE SLOVENSKÝCH A MAĎARSKÝCH POLICAJTOV PREVERILO KVALITU ICH VZÁJOMNEJ SPOLUPRÁCE

Včera dopoludnia sa uskutočnilo súčinnostné cvičenie policajtov rôznych útvarov v pôsobnosti Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach a ich maďarských kolegov.

Cvičenie začalo v Maďarsku. Operačné stredisko Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach prijalo zo strany spoločného kontaktného pracoviska operačného odboru KR PZ Košice oznámenie, že maďarskí policajti prenasledujú posádku motorového vozidla s maďarskými evidenčnými číslami, po ktorom bolo vyhlásené pátranie, pretože majú dôvodné podozrenie, že vo vozidle sú prepravovaní nelegálni migranti. Keďže bol predpoklad, že vozidlo prekročí štátne hranice so Slovenskou republikou, o spoluprácu bola požiadaná slovenská polícia.

Po tom, čo vozidlo prekročilo štátnu hranicu pri obci Kechnec, sa k prenasledujúcim hliadkam maďarskej polície pridali aj ich slovenskí kolegovia. K úspešnému zadržaniu unikajúceho vozidla a jeho posádky došlo pri obci Šebastovce.

When this happens, it’s usually because the owner only shared it with a small group of people, changed who can see it or it’s been deleted. Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Košický kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy