SÚŤAŽTE S MESAČNÍKOM V SKRATKE A VYHRAJTE VEČERU PRE DVOCH 🤩🥘 Čítali ste najnovšie vydanie mesačníka V SKRATKE? Všimli ste si, …

SÚŤAŽTE S MESAČNÍKOM V SKRATKE A VYHRAJTE VEČERU PRE DVOCH 🤩🥘

Čítali ste najnovšie vydanie mesačníka V SKRATKE? Všimli ste si, že jeho súčasťou je aj výherný kupón do reštaurácie Camelot – pilsner pub & medieval restaurant? Ak chcete s partnerkou či partnerom stráviť príjemný večer pri chutnom jedle v hodnote 50 €, zapojte sa do súťaže, ktorá prebieha práve v mesačníku V SKRATKE.

Aké sú podmienky súťaže❓
✍️ Vyplňte kupón, ktorý nájdete v mesačníku KOŠICE V SKRATKE a doručte ho najneskôr do stredy 15. 2. 2023 na Magistrát mesta Košice do schránky označenej VEČERA PRE DVOCH. Schránku nájdete v kancelárii prvého kontaktu na prízemí.

📬 Kupón môžete poslať aj poštou na adresu Magistrát mesta Košice, Referát marketingu a styku s verejnosťou, Trieda SNP 48/A, 040 10 Košice. Na obálku napíšte VEČERA PRE DVOCH.

👉 Meno vyžrebovaného čitateľa uverejníme v marcovom vydaní KOŠICE V SKRATKE.

☝️🗞 Distribúcia mesačníka V SKRATKE prebieha v týchto dňoch. Košičanky a Košičania si nové vydanie nájdu vo svojich schránkach v priebehu tohto a budúceho týždňa.

Autor správy, foto a správu publikoval Košice – Mesto Košice on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy