Štartuje fotosúťaž láskyplných odkazov. <3 📸 Vytvorte zaujímavú fotografiu na tému "Odkaz…", pošlite ju vo formulári NTM Preš…

Štartuje fotosúťaž láskyplných odkazov. <3 📸

Vytvorte zaujímavú fotografiu na tému „Odkaz…“, pošlite ju vo formulári NTM Prešov do súťaže a hrajte o skvelé ceny! 😉

ℹ️ Formulár a pravidlá nájdete tu: 📲 https://www.ntmpo.sk/fotosutaz-2023/

#presov #ntm2023 #ntmpresov #valentin

❤️💙 Štartujeme fotosúťaž 2023! ❤️💙

Na našej webovej stránke je už dostupný formulár na nahrávanie fotografií, tak šup-šup do toho. Nezabudnite, že fotografia musí obsahovať aj krátky názov, ktorý ozrejmí „odkaz“ fotografie, čo je vlastne aj témou tohto ročníka.

A o čo vlastne hráte? O parádne ceny! Ako hlavnú cenu pre výhercu ceny sympatie máme pripravený poukaz na rodinné fotenie od Foto-Video Ateliér Branislav Stefanik 📷.

Ale aj ďalšie ceny stoja za to. Naozaj! Čo tak tlač 3 kusov veľkoformátovej fotografie 🖼️ od Fotoexpres Prešov ? Alebo balíček “Čas pre seba” od Fčola včelársky obchod ? Či nádherný šperk z dielne Mareka Husovského Siloe.design ?

Verte, že aj ďalšie ceny sú parádne. Nádherné hand-made náušnice od Pecka Visage , poháre na víno a k tomu aj dve fľaše vína od CommercePK s.r.o., podložka s citátom o manželstve z dielne Gravírovacia dielnička Spišský Hrhov , kniha “S dobrou myšlienkou bližšie k Bohu” aj s podpisom ilustrátorky Lucie Novotnej, masívny drevený podnos na servírovanie a kovový podnos na servítky od manželov Leškových, handmade príbor z dielne BunnyMade – Made with love , poukaz na manželské sľuby na tabuľke a poukaz na svadobnú fotku na tabuľke z dielne Ancella.sk a taktiež o balíček prekvapení od manželov Berkových.

Stále to nie je všetko! Špeciálne ceny venovali aj primátor mesta Prešov, František Oľha a predseda PSK, Milan Majerský.

Veríme, že sme vás navnadili a svoju fotografiu do súťaže určite prihlásite 😀

Viac informácií k fotosúťaži nájdete na 👉 https://lnk.sk/vbz8 Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Prešov – Oficiálna stránka on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy