Slovenská národná strana vyzýva prezidentku Čaputovú, aby okamžite menovala úradnícku vládu. Prezidentka Slovenskej republiky s…

Slovenská národná strana vyzýva prezidentku Čaputovú, aby okamžite menovala úradnícku vládu.

Prezidentka Slovenskej republiky si neuvedomuje, že má zákonné kompetencie zabrániť svojvôli dočasne povereného premiéra Hegera. Eduard Heger si myslí, že do septembra je relevantným premiérom Slovenskej republiky. Jeho rokovania o dodávkach lietadiel na Ukrajinu MiG- 29 je dôkazom, že si vôbec neuvedomuje svoje kompetencie, a že do volieb sú schopní na hospodárstve Slovenskej republiky spáchať čokoľvek. Povedať, že lietadlá majú nulovú hodnotu, môže len politický amatér.

Apelujeme o to viac na prezidentku Slovenskej republiky, pretože je vrchnou veliteľkou ozbrojených síl. Po druhé prezidentka má historickú šancu v dejinách Slovenskej republiky zostaviť úradnícku vládu a na čelo ministerstiev dať iných ľudí ako Budaj a Remišová. Neodbornosť Remišovej potvrdil aj odchádzajúci štátny tajomník.

Vyzývame prezidentku Čaputovú, aby sa chopila svojej historickej príležitosti, ukázala konečne, že rozumie, čo je to byť prezidentkou Slovenskej republiky, a že vníma svoje kompetencie a rozumie im. V prípade, že Zuzana Čaputová neodoberie mandát Eduardovi Hegerovi, tým že menuje novú úradnícku vládu, je plne zodpovedná za všetku škodu, ktorá vznikne Slovenskej republike do najbližších parlamentných volieb.

Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy