Slovenky a Slováci, ďakujeme!

SLOVENKY A SLOVÁCI, ĎAKUJEME!

1,2 milióna ľudí prišlo včera do referenda, aby odkázali vláde, nech sa prace.

1. Takáto masa ľudí by v parlamentných voľbách stačila na jasné víťazstvo – a na americkej ambasáde to dobre vedia.

2. Trasú sa ako osiky – ich prekladisko zbraní na Ukrajinu je v ohrození. Darmo ich Čaputová marí referendá, ich koniec sa blíži.

3. Dobre vedia, že aj keď je referendum neplatné, Slovensko vyslalo jasný signál – najbližšie voľby vyhráme. Matematika nepustí – 1,2 milióna ľudí je neuveriteľná masa.

4. Vtipné je, že liberálne kaviarne, vrátane Čaputovej, celé týždne vykrikovali, vraj ide o Ficovo referendum.

5. Logicky z toho vyplýva len jedno – Robert Fico do referenda pritiahol viac ľudí, než Smer kedy získal vo voľbách. Viac než získala Čaputová v prezidentských voľbách. Viac než sa kedy Matovičovi snívalo. Ups.

6. Rád by som sa poďakoval všetkým, ktorí včera napriek šialenej antikampani médií a sabotáži najvyšších ústavných činiteľov prišli a využili svoje demokratické právo.

7. V takejto temnej atmosfére sa zachovali ako demokratickí hrdinovia a presne tak som ich nazval na dnešnej tlačovke – ďakujeme, Slovenky a Slováci, vystrašili sme liberálov na smrť.

8. O ich nervozite svedčia aj hysterické reakcie vládnej koalície – pozrite si napríklad mimoriadne „štátnickú“ reakciu ministra Naďa, ktorý si kopol do mňa spôsobom, ktorý sa v slušnej spoločnosti nedá ani komentovať.

9. Nechutné odkazy o baranoch a podobné tupiny. Pánko musel mať v sebe aspoň tri fľaše bororo – inak takéto niečo príčetný minister nemôže napísať.

10. To je tak: vždy, keď už máš pocit, že nič primitívnejšie ako Matovič v Mliečnej dráhe neexistuje, vždy sa ozve Naď a svojho psychopatického šéfka prekoná – a toto je vraj tá nová SDKÚ, slušná, umiernená a zmierlivá. Gratulujeme.

11. Áno, priatelia, referendum je neplatné, ale hlavy hore – koalícia napriek tomu dostala obrovskú facku.

12. Opakujte si číslo 1,2 milióna – to je víťazné číslo a každý, kto sa vyzná v politike, si dokáže zrátať, že zmena je len otázkou času. Preto sú takí vyplašení, preto takto primitívne reagujú.

Náš zápas pokračuje – dorazíme ich. Môžu prskať, môžu kopať, no nezastavia nás 😊

Ďakujeme, Slovensko! ✊

Autor správy, foto a správu publikoval SMER – SD on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy