POZNÁTE VÝNIMOČNÝCH ĽUDÍ? Primátor mesta Ján Nosko opäť udelí Čestné občianstvo a odovzdá Cenu mesta i Cenu primátora za rok 2…

POZNÁTE VÝNIMOČNÝCH ĽUDÍ?

Primátor mesta Ján Nosko opäť udelí Čestné občianstvo a odovzdá Cenu mesta i Cenu primátora za rok 2022 osobám alebo inštitúciám, vďaka ktorým sa šíri dobré meno Banskej Bystrice. Ak poznáte takýchto ľudí, kolektívy, združenia či inštitúcie, napíšte nám o nich.

Návrhy na laureátov nám môžete posielať do 20. marca 2023 e-mailom na adresu: ocenenia@banskabystrica.sk, predmet správy: OCENENIE, alebo poštou na adresu: Mestský úrad, Československej armády 26, 974 01 Banská Bystrica v obálke s označením OCENENIE. Aby bol návrh platný, jeho súčasťou musí byť vyplnený dotazník s informáciami o navrhovanom, ktorý nájdete na stránke mesta: https://www.banskabystrica.sk/agendy/cena-mesta-cena-primatora-a-cestne-obcianstvo-mesta.

V prípade otázok kontaktujte referentku Odboru kultúry, športu a cestovného ruchu MsÚ Andreu Páleníkovu na telefónnom čísle +421 48 43 30 309 počas pracovných dní v čase od 9:00 do 15:00 hod.

Tešíme sa na vaše návrhy.

Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Banská Bystrica on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy