PODALI SME NÁVRH NA KONANIE VOLIEB 24. JÚNA Peter Pellegrini dnes podal návrh na konanie predčasných parlamentných volieb 24. j…

PODALI SME NÁVRH NA KONANIE VOLIEB 24. JÚNA

Peter Pellegrini dnes podal návrh na konanie predčasných parlamentných volieb 24. júna. „Je absolútne neprijateľné, aby vláda bez akéhokoľvek mandátu a bez dôvery vládla desať mesiacov po svojom odvolaní. Dodnes neponúkla jediný dôvod, prečo by septembrové voľby boli dobrým riešením pre ľudí a pre Slovensko. Nikdy v histórii nebola potreba zodpovednej a kompetentnej vlády taká naliehavejšia ako dnes,“ uviedol líder HLASu Peter Pellegrini.

#smehlasomludi

HLAS podal pozmeňovací návrh k uzneseniu, ktorým si má parlament skrátiť volebné obdobie. „Termín 24. júna poskytuje dostatočný čas na korektnú prípravu volieb, a zároveň dáva novej vláde dostatočný čas, aby pripravila zodpovedný štátny rozpočet na ťažký rok 2024. Dáva priestor aj kandidujúcim politickým stranám, aby ľuďom predstavili svoje plány o lepšej budúcnosti Slovenska, pretože práve o tom budú najbližšie voľby. HLAS takýto plán má a v prípade dôvery od ľudí je pripravený ho naplniť,“ dodal Peter Pellegrini.

Autor správy, foto a správu publikoval HLAS – sociálna demokracia on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy