Photos from Trnavský samosprávny kraj’s post

🏥 VYBER SI JEDNU Z NAŠICH TROCH STREDNÝCH ZDRAVOTNÍCKYCH ŠKÔL

👌 Z našich troch stredných zdravontíckych škôl už vyšli stovky kvalifikovaných zdravotníckych pracovníkov, a aj ty sa k nim môžeš pridať.
🟢 Na Stredná zdravotnícka škola, Lichardova 1, Skalica – oficiálna môžeš nastúpiť do štvorročných študijnych odborov praktická sestra – asistent alebo masér, ako aj do ročného učebného odboru sanitár.
👉 Škola ponúka plne vybavené učebne, zaujímavé stáže v zahraničí, aj bohatú mimoškolskú činnosť.
🔵 Na Stredná Zdravotnícka Škola v Trnave je zoznam študijných odborov rozšírený aj o farmaceutického a zdravotníckeho laboranta.
👉 Škola so 70 ročnou tradíciou disponuje modernými učebňami aj novými laboratóriami či internátom.
👉 Okrem iného majú študenti možnosť praxovať v zdravotníckych zariadeniach či využiť širokú ponuku krúžkov.
🟡 Štúdium na Stredná zdravotnícka škola – Egészségügyi Középiskola Dunajská Streda priebežne zatraktívňujeme investíciami do jej vybavenia.
👉 Počas štúdia máš možnosť získať certifikát prvej pomoci alebo IES osvedčenie, prípadne sa zapojiť do programu Erasmus+.

🤩 Študentov perspektívneho a veľmi žiadaného odboru praktická sestra – asistent, ktorý môžeš študovať na každej z našich troch stredných zdravotníckych škôl, podporujeme aj župným balíkom výhod.
💥 Získaš mimoriadne štipendium vo výške 50 eur mesačne, bezplatné ubytovanie v internátoch aj bus kartu na prímestsku autobusovú dopravu.

📅 Čas na podanie prihlášok máš do 2️⃣0️⃣. marca 2023, podrobnosti o všetkých našich 45 stredných školách a ich odboroch nájdeš v brožúre 👉 https://bit.ly/3HjXxML

#spolutvorimekraj #dualnazupa #kamnastrednu

Autor správy, foto a správu publikoval Trnavský samosprávny kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy