Photos from Prešovský samosprávny kraj’s post

👨‍👨‍💻🇪🇺ŠKOLENIE V PROGRAME INTERREG
☝️K PROJEKTOM ZAMERANÝM NA KLÍMU🌈A BIODIVERZITU🦊🎋 SA ŠKOLILO 75 ZÁUJEMCOV

👥Slovenskí žiadatelia o príspevok z cezhraničného Programu Interreg 🇵🇱Poľsko-Slovensko🇸🇰 2021-2027 sa školili k štandardným projektom v rámci priority s názvom K prírode ohľaduplné a bezpečné pohraničie. Stretnutie pripravil regionálny kontaktný bod krajskej samosprávy 🔝a určený bol pre organizácie a inštitúcie fungujúce na území Prešovského kraja. Vo veľkej zasadačke Úradu PSK sa dnes stretlo celkovo 7️⃣5️⃣ účastníkov.

👉Bezplatné školenie sa zameralo na oprávnené aktivity štandardných projektov v oblasti životného prostredia – klímy a biodiverzity.
👩‍💼Počas neho odzneli informácie o programe 🤝cezhraničnej spolupráce a jeho aktivitách. Odborní garanti priblížili logistiku programu, otázku rozpočtovania jej projektov, systém ich hodnotenia a výberové kritériá. Nechýbali konkrétne informácie k samotným žiadostiam 📑o príspevok z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a špecifikovali sa povinné prílohy pre danú výzvu.

ℹ️Školenia k aktuálne vyhlásenej výzve Programu Interreg pokračujú ďalej, tentoraz na poľskej strane – presnejšie informácie k školeniam sú k dispozícii na webovej stránke https://bit.ly/3ZvvzVx.
✅Podrobné informácie k oprávneným aktivitám projektu sú zverejnené v kapitole 2.6 Príručky programu Interreg Poľsko-Slovensko 2021-2027

#Interreg #InterregPLSK #PolskaSlowacja #PolskoSlovensko #EÚ #EuropeanCommission

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy