Photos from Polícia SR – Košický kraj’s post

TRAGICKÉ PONDELKOVÉ RÁNO NA CESTÁCH TREBIŠOVSKÉHO OKRESU

🚗 Podľa doterajších zistení smerovalo dnes ráno osobné motorové vozidlo zn. Škoda Octavia po Cukrovarskej ulici v meste Trebišov, od mestskej časti Milhostov na mesto Trebišov.

Octavia, idúca po dvojpruhovej ceste, v doposiaľ presne nezistenom jazdnom pruhu, z doposiaľ nezistených príčin a nezisteným spôsobom prešla pri odbočovaní vľavo do protismernej, dvojpruhovej časti cesty. V tom čase v tejto časti vozovky išlo osobné motorové vozidlo zn. Mitsubishi Outlander, a to v smere od Trebišova na mestskú časť Milhostov.

😢 Po bočnej zrážke vozidlá vplyvom rotácie vymrštilo mimo cesty vpravo. Tam Mitsubishi prešlo cez trávnatú plochu a cez chodník, a prednou časťou narazilo do oplotenia areálu firmy. Škodu Octavia vymrštilo vpravo vedľa cesty, a tam narazila pravou stranou do betónového stĺpu elektrického vedenia a ostala stáť otočená na mestskú časť Milhostov.

🎚 54-ročný vodič Škody Octavia utrpel zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom a na mieste im podľahol.

🚑 Vodič Mitsubishi sa pri dopravnej nehode podľa predbežnej lekárskej správy zranil iba ľahko a jeho zranenia si vyžiadajú predpokladanú dobu liečenia do 7 dní.

👮 Počas dokumentovania dopravnej nehody, aj za účasti znalca z odboru cestná doprava, bol úsek cesty v smere od mesta Trebišov na mestskú časť Milhostov na nevyhnutne potrebný čas uzavretý a dopravu policajti regulovali a usmerňovali.

📌 Vykonanou dychovou skúškou nebola u vodiča Mitsubishi zistená prítomnosť alkoholu v jeho dychu. To, či bol pod vplyvom alkoholu alebo iných návykových látok nebohý vodič Škody Octavie, bude zisťované pri nariadenej pitve.

🤔 Z akého dôvodu prešiel vodič Škody Octavie do protismernej časti vozovky a akou mierou prispeli k vzniku dopravnej nehody obaja vodiči, je predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Košický kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy