Photos from Ministerstvo vnútra SR’s post

🏥 RIADITEĽOM NEMOCNICE SV. MICHALA BUDE LEKÁR A ODBORNÍK S DLHOROČNOU PRAXOU LADISLAV KUŽELA

Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok vymenoval za generálneho riaditeľa Univerzitnej nemocnice – Nemocnice sv. Michala Ladislava Kuželu.

💬 „Ladislav Kužela roky stál na čele najväčšieho národného ústavu detských chorôb na Slovensku, je lekár – špecialista gastroenterológ s dlhoročnou praxou a má cenné skúsenosti s akademickou pôdou. Verím, že svoju bohatú prax zúročí a posunie Nemocnicu sv. Michala v rebríčku kvality ešte vyššie,“ povedal minister vnútra.

✅ Ministerka zdravotníctva Zuzana Dolinková zdôraznila, že Univerzitná nemocnica – Nemocnica sv. Michala zabezpečuje špičkovú zdravotnú starostlivosť nielen pre zamestnancov rezortu vnútra a obrany. Poskytuje 80 percent zdravotnej starostlivosti pre civilné obyvateľstvo.

🔝 Kľúčové zámery nového vedenia sú:
🔵 zvýšenie kvality poskytovania zdravotnej starostlivosti
🔵 modernizácia prístrojového vybavenia či
🔵 začlenenie výskumu a inovácií do samotnej klinickej praxe.

💬 „Moderná diagnostika. Komplexná liečba. Vzájomná dôvera. Práve toto sú tri základné piliere, na ktoré sa spolu s vedením Ministerstva vnútra SR a mojimi kolegami orientujeme. Všetky tri však majú spoločného menovateľa – pacienta,“ uviedol generálny riaditeľ Ladislav Kužela.

Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo vnútra SR on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy