Photos from Mesto Nitra’s post

NA ÚRADE SME PRIVÍTALI MAJSTERKY SLOVENSKA

🤸‍♀ V piatok zaplnilo obradnú sieň 19 gymnastiek z nitrianskeho Športového klubu pri Športovom osemročnom gymnáziu v Nitre. Privítal ich primátor mesta Nitry Marek Hattas, ktorý im pogratuloval k úspechom a poďakoval za reprezentáciu mesta.

🏅 Gymnastky ukončili minuloročnú sezónu poslednými pretekmi v Malinove, kde sa konali Majstrovstvá Slovenska spoločných skladieb, dvojíc a trojíc. Predstavilo sa 41 spoločných skladieb, dvojíc a trojíc z deviatich slovenských klubov. Diváci mali možnosť vidieť súboje od najmenších dievčat v kategórii prípraviek až po juniorky.

𝐌𝐚𝐣𝐬𝐭𝐞𝐫𝐤𝐲 𝐒𝐥𝐨𝐯𝐞𝐧𝐬𝐤𝐚 𝐯 𝐬𝐩𝐨𝐥𝐨𝐜̌𝐧𝐲́𝐜𝐡 𝐬𝐤𝐥𝐚𝐝𝐛𝐚́𝐜𝐡 𝟐𝟎𝟐𝟐
🔹 PRÍPRAVKY (zostava bez náčinia) – ŠK ŠOG Nitra 2014 (Karasová Maya Ema, Gráfová Sofia, Teplanová Nina, Matysová Melánia, Kůr Tara, Holešová Laura)
🔹 ŽIAČKY (lopty) – ŠK ŠOG Nitra 2012 – 2013 (Filipeková Ema, Kováčová Karolína, Mancová Nina, Hullová Laura, Hullová Lujza)
🔹 NÁDEJE (kužele) – ŠK ŠOG Nitra (Vrábelová Vivien, Babčaníková Sofia, Horníková Dominika, Grimshaw Ema, Skačanová Sophia, Šošková Paula)

𝐌𝐚𝐣𝐬𝐭𝐞𝐫𝐤𝐲 𝐒𝐥𝐨𝐯𝐞𝐧𝐬𝐤𝐚 𝐯 𝐬𝐮́𝐭̌𝐚𝐳̌𝐢 𝐝𝐯𝐨𝐣𝐢́𝐜 𝐚 𝐭𝐫𝐨𝐣𝐢́𝐜 𝟐𝟎𝟐𝟐
🔹 NÁDEJE (kužele) – ŠK ŠOG Nitra (Nela Gergelyová, Petra Gregušová)

🤝 Stretnutia na mestskom úrade sa zúčastnili aj trénerky víťazných skupín Anna Nesterová, Frederika Sýkorová a Lenka Koteková, ďalej štatutárka športového klubu Zlata Maniačková a predseda oddielu Ľuboš Vilček.

🤸‍♀ Športový klub pri Športovom osemročnom gymnáziu v Nitre patrí už niekoľko rokov k najlepším gymnastickým oddielom na Slovensku. Pravidelne sa uchádzajú o dotáciu z rozpočtu mesta Nitry. V minulom roku sme ich činnosť podporili sumou 7 682 eur.

📷 Roman Oravec

Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Nitra on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy