Photos from Mesto Humenné – MsÚ’s post

🥳 Oslava polročného vysvedčenia 📜
Vysvedčenie by malo slúžiť ako ocenenie snahy a motivácia do ďalšieho polroka. Je zhodnotením toho, ako sa darí žiakovi v jednotlivých predmetoch a kde by bolo dobré pridať.
🤩 V Základnej škole SNP 1 sa posledný januárový deň stal „polročným zábavným dňom“. Namiesto vyučovania sa žiaci počas celého dopoludnia venovali triednym zábavným aktivitám, ktoré pre nich pripravil šikovný tím školského parlamentu a jednotlivé disciplíny aspoň takto svojím názvom pripomenuli zimné ročné obdobie – žiaci „stavali“ ⛄️ snehuliaka, chytali 🐟 kapra, vyskúšali si svoje zručnosti 🪄s kúzlami a nechýbal ani obľúbený 🪑„stoličkový“ tanec. 🎨 V maľovaní na tvár si prišli na svoje malí aj veľkí. Veselú atmosféru dopĺňal tzv. Novoročný jarmok, ktorým sme si pripomenuli už tradičný jarmok vianočný, pretože ho v predvianočnom období prekazila nepríjemná chrípka. Každá trieda si pripravila svoj stánok s pestrými drobnosťami, medzi ktorými si každý našiel niečo pre seba či svojich blízkych.
🪗 Atmosféru dotvárala veselá hudba a aj živé vystúpenie našich talentovaných harmonikárov z tried IX.B a VIII.A, ktorí svojím harmonikárskym umením sprevádzali žiakov pri plnení jednotlivých zábavných úloh.

Ingrid Baránková
ZŠ SNP 1

Tlačový referát
Mestský úrad

Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Humenné – MsÚ on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy