Photos from Košice – Mesto Košice’s post

KOŠICKÁ ROZPRÁVKOVÁ POŠTA AJ TENTO ROK POMÁHALA❣️ VÝŤAŽOK Z PRIMÁTORSKÉHO PUNČU PREROZDELILA TÝM, KTORÍ TO POTREBUJÚ 🙌

Jeden z najkrajších koncertov mesta Košice, ktorý pomáha tým, ktorí to najviac potrebujú, otvoril svoje brány aj tento rok. ❤️ Počas Košických rozprávkových Vianoc si Košičania mohli zakúpiť tradičný charitatívny Primátorský punč. Vďaka ich štedrosti, solidárnosti a empatii sme vyzbierali krásnu sumu, 24 521 €. Tá bola počas novoročného koncertu „Košická rozprávková posťa“ rovným dielom prerozdelená štyrom organizáciám, ktoré ho nedostali pred rokom, keď sa kvôli pandemickým opatreniam zbierka nemohla konať. Ide o:
🤍 OZ Nestačí len prežiť,
🤍 Únii nevidiacich a slabozrakých Slovenska, krajské stredisko Košice,
🤍 neziskovej organizácii Dorka,
🤍 neziskovej organizácii Homo Homini.

Vo Veľkej sále Historickej radnice to v nedeľu 22. januára všetko vyvrcholilo. 👏 Sála bola nielenže naplnená do posledného miesta, no účastníci koncertu sa mohli tešiť na poslov dobrých správ, ktorými v tento deň boli primátor mesta Košice Jaro Polaček a viceprimátor Marcel Gibóda, spolu s nimi Pavol Hammel, Peter PRELOŽNÍK, Kristína Peláková, Komajota, sláčikový orchester Musica Iuvenalis pod vedením Igora DOHOVIČA, Detské Tanečné Štúdio Adriany VRBOVEJ a moderátor Richard Herrgott. 🎶

Ďakujeme všetkým, 🙏 ktorí sa do vianočnej zbierky zapojili a podporili núdznych. Veríme, že ste si novoročný koncert mesta užili. Pozrite si fotogalériu zo včerajšej úžasnej atmosféry, ktorá v Historickej radnici panovala.

Autor správy, foto a správu publikoval Košice – Mesto Košice on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy