Photos from Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO’s post

KUS DOBREJ ROBOTY! 👍

Bytová agentúra rezortu obrany (BARMO) je dôležitou súčasťou rezortu – má totiž na starosti ubytovacie priestory pre našich vojakov a zamestnancov.

V správe má 4 veľkokapacitné ubytovacie zariadenia a stará sa tiež o 370 samostatných bytových jednotiek. Bol som sa osobne pozrieť, ako to vyzerá s ubytovaním v Bratislave Na Šajbách, v ubytovni, kde som svojho času ako zamestnanec rezortu býval. Nespoznal som to tu! 🫣 To sa nie, že nedá porovnať s minulosťou, toto je absolútne iný level, o čom svedčí aj obsadenosť resp. totálna vyťaženosť priestorov.

▪️Všeobecne, náklady na opravy a modernizáciu ubytovní v roku 2022 boli 1 085 120 €, pretože ani tu sa jednoducho nikde roky neinvestovalo. Náklady na opravy bytov v roku 2022 boli 346 718€.

Aj ubytovňa v Martine prešla komplexnou obnovou a modernizácia ubytovne v Trenčíne je plánovaná v tomto roku, pričom jej súčasťou bude generálna oprava elektroinštalácie, výmena okien, zateplenie fasády. V tomto roku taktiež plánujeme spustiť komplexnú rekonštrukciu a nadstavbu ubytovne v Žiline. Všetky zrekonštruované ubytovne sú vybavené moderným nábytkom, wifi pripojením či modernou káblovou TV. Aj v tejto oblasti sme sa konečne dostali do 21. storočia.

Dobrá práca, ďakujem vedeniu BARMO a všetkým kolegom, ktorí sa podieľali na úspešných modernizačných a rekonštrukčných projektoch a tiež tým, ktorí sa v ubytovniach o našich vojakov a ďalších kolegov starajú.

Autor správy, foto a správu publikoval Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy