Pán generálny prokurátor Žilinka, toto je zahanbujúce pre všetkých. V Nemecku je únos Vietnamca za fakt, no u nás stále akoby ni…

Pán generálny prokurátor Žilinka, toto je zahanbujúce pre všetkých. V Nemecku je únos Vietnamca za fakt, no u nás stále akoby nič. Hovorili ste, že ste opäť začali vyšetrovať.

Tak teda kde sú výsledky? Ako pokračuje vyšetrovanie? Verejnosť má právo sa pýtať, čo sa stalo, kto je za to zodpovedný a prečo bol použitý slovenský vládny špeciál? Dočká sa Slovensko niekedy objektívneho zistenia, či bol únos na Slovensku spáchaný prostredníctvom verejných prostriedkov a za účasti verejných činiteľov?

Tu už naozaj nemôže byť otázkou to, či k únosu došlo, ale kto každý v tom mal prsty. A to nehovorím ja – hovorí to berlínsky súd, ktorý odsúdil už druhého páchateľa, ktorý šoféroval dodávku s uneseným až na Bôrik.

Naozaj posledné čo systém spravodlivosti na Slovensku potrebuje je to, aby nemecká prokuratúra odhalila páchateľov únosu na Slovensku skôr, ako to vyšetrí naša prokuratúra. A toto naozaj hrozí …

📸ČTK / AP / An Dang

Autor správy, foto a správu publikoval Juraj Šeliga – Za ľudí on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy