NOVÉ FORMULÁRE DAŇOVÝCH PRIZNANÍ DOSTUPNÉ UŽ OD ZAJTRA Už od januára budú môcť fyzické osoby, živnostníci či podnikatelia podať…

NOVÉ FORMULÁRE DAŇOVÝCH PRIZNANÍ DOSTUPNÉ UŽ OD ZAJTRA

Už od januára budú môcť fyzické osoby, živnostníci či podnikatelia podať svoje daňové priznanie k dani z príjmov za rok 2022. Finančná správa k 1.1. zverejňuje na svojom portáli nové formuláre pre daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb typu A aj B, ako aj daňové priznanie k dani z príjmov právnickej osoby. Všetky tlačivá a elektronické formuláre nájdete v časti Katalóg formulárov.

Viac sa dočítate tu: www.financnasprava.sk/sk/pre-media/novinky/archiv-noviniek/detail-novinky/_formulare-2023-ts/bc

#financnasprava #danovepriznanie #danzprijmu2022 #danovepriznanie2022

Formuláre daňových priznaní dostupné od 1. januára na portáli FS 🖥️

Formuláre pre daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb typu A aj B, ako aj daňové priznanie k dani z príjmov právnickej osoby budú od zajtra k dispozícii na našom portáli.

✔️Urobili sme všetko pre to, aby boli formuláre pre klientov dostupné včas a mohli si tak komfortne plniť zákonom dané povinnosti.

Na portáli nájdete tlačivá a elektronické formuláre v časti Katalóg formulárov.

Viac sa dočítate tu:

https://www.financnasprava.sk/sk/pre-media/novinky/archiv-noviniek/detail-novinky/_formulare-2023-ts/bc Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo financií SR on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy