NEVIETE KDE SA SKRÝVA KRAJNIAK? ŽE VRAJ MINISTER SOCIÁLNYCH VECÍ… Aha, však Krajniak (Sme rodina) už má robotu urobenú, už n…

NEVIETE KDE SA SKRÝVA KRAJNIAK? ŽE VRAJ MINISTER SOCIÁLNYCH VECÍ…

Aha, však Krajniak (Sme rodina) už má robotu urobenú, už nám vysvetlil, ako nám všetkým pomohol.

Dôchodcovia dostali vrchovato, toto nám ten najsociálnejší minister odkázal a ešte nám to aj ukázal na peknom farebnom grafe. Dostali vraj toľko, že nikdy v živote takú kopu peňazí pokope nevideli. Ale oni sú takí nevďační, že stále nemajú dosť a stále pýtajú viac a viac. Peniaze pomíňali na všelijaké hlúposti ako sú lieky, kupujú si luxusné potraviny, niektoré aj po záruke, ale stále im je málo. Že vraj aj lieky majú zadarmo. Ale len na tlačovej konferencii ministra sociálnych vecí, v lekárni ich treba väčšinou zaplatiť.

A rodiny s deťmi? Tak tie už nemajú naozaj na čo frflať, dostali zvýšený daňový bonus. Čo na tom, že rodičia prichádzajú o zamestnanie v dôsledku servilnej proamerickej politiky vlády, ktorej výsledkom sú krachujúce podniky, zamestnanci prichádzajúci o zamestnanie si následkom toho ani nemajú kde a ako uplatniť ten „zvýšený bonus“. Ale na papieri a na tlačovke to dobre zneje: „Dali sme zvýšený daňový bonus, postarali sme sa o vás.“

A takisto aj byty budú, deklaruje Sme rodina. Že nebudú také lacné ako sľubovali, to nevadí, ale kšeft pre bohatých developerov je vybavený a úloha je splnená. Že bol volič oklamaný? Čo na tom, nemal sa dať, smeje sa Sme rodina.

Opatrovateľky, zdravotne ťažko postihnutí, všetci len natŕčajú ruky a nechcú pochopiť, že teraz je podľa proamerickej politiky potrebné uskromniť sa. Že je treba pomôcť USA s dovozom ich drahého plynu, že je treba pomôcť bohatým burzovým obchodníkom nabaľovať sa na našej elektrine, lacno od nás kúpia a draho nám ju predajú.

Minister Krajniak aj s celou Sme rodina, dobre to my občania chápeme, že vy už máte odrobené, že vy ste nám občanom už vlastne pomohli, len my sme všetko nezodpovedne pomíňali a tvárime sa, že ste nám nič nedali?

Absolútnou ukážkou drzého klamania Sme rodina v predvolebnej kampani bol sľub auta za 100,00 euro do každej rodiny. A takýmto drzím spôsobom klamú a zavádzajú aj po celú dobu ich vládnutia.
Ľudia sú v dôsledku vládnutia týchto gaunerov ožobračení, neustále arogantne klamaní a zavádzaní.

VÝCHODISKO ZO STÁLE SA ZHORŚUJÚCEJ SITUÁCIE STÁLE VÄČŠIEHO POČTU ĽUDÍ, KTORÍ SA PREPADAJÚ POD HRANICU CHUDOBY JE REFERENDUM 21. 1. 2023.

Dať všetko do poriadku po tejto gaunerskej vláde a prezidentke bude nesmierne ťažké, ale nie nemožné. Začať treba už tým, že prídeme všetci na referendum 21. 1. a ZAKRÚŽKUJEME ÁNO. Tým otvoríme cestu k novým voľbám a k tomu, aby sme si povedali, ako chceme vo svojej vlastnej krajine žiť. Aby sme ukázali, že v Slovenskej republike je Slovák suverénom a nie nikto z ambasády za plotom na Hviezdoslavovom námestí. Aby sme cudzie vojská poslali domov a aby sme sa naozaj postarali o svojich starých rodičov, o rodiny s deťmi, o zamestnávateľov aj zamestnancov, o živnostníkov, ZŤP aj opatrovateľky, o všetkých občanov našej Slovenskej republiky. Na prvom mieste pre slovenskú vládu musí byť občan Slovenskej republiky a až potom, veľmi ďaleko potom všetko ostatné.

Preto, všetci, ktorým záleží na tom, aby sme na Slovensku slušne žili a aby sme o sebe rozhodovali my sami, stretneme sa 21. 1. 2023 v referendovej miestnosti a zakrúžkujeme ÁNO.

ZA SLOVENSKO! 🇸🇰

Dagmar Kramplová
podpredsedníčka SNS

Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy