Nenecháme sa progresívcami zastrašiť ani zrušiť! Napriek vyhadzovu z priestorov sa Národná konzervatívna konferencia v Bruseli u…

Nenecháme sa progresívcami zastrašiť ani zrušiť! Napriek vyhadzovu z priestorov sa Národná konzervatívna konferencia v Bruseli uskutoční

Progresívna cenzúra v Bruseli, alebo takto si progresívci predstavujú slobodu slova: Fanúšik Pride pochodov a primátor Bruselu Philippe Close nariadil vypovedať Národnej konzervatívnej konferencii priestory len tri dni pred jej začiatkom.

Napriek tomu zajtra do Bruselu na Národnú konzervatívnu konferenciu idem. Mala sa uskutočniť v Concert Noble. Prevádzkovateľ priestorov zrazu oznámil v piatok usporiadateľom, že na nátlak primátora Bruselu Philippea Closea sa konferencia v Concert Noble nemôže konať. Usporiadatelia nám potvrdili, že konferencia sa napriek tomu od utorka rána uskutoční, ale miesto sa dozvieme až v pondelok. Zrejme preto, aby progresívni aktivisti nestihli urobiť nátlak aj na prevádzkovateľa nových priestorov.

Pripomína mi to “slobodu”, akú som zažíval počas komunistického režimu. Sloboda slova bola garantovaná ústavou, ale iba pre tie “správne názory”. Ďakujem, už som to zažil a už si to na Slovensku neprosím. Práve preto je dôležité zachovať pre Slovenskú republiku právo veta v EÚ, aby nám nemohli takéto móresy nanútiť aj na Slovensku.

Témou konferencie je Zachovanie národných štátov v Európe, k čomu sa hrdo hlásim spolu s Kresťanskou úniu, je to kľúčový bod nášho programu v eurovoľbách. Na konferenciu budú najdôležitejšími rečníkmi kardinál Müller, Mateusz Morawiecki, Viktor Orbán, Eric Zemour, Nigel Faragge a Rod Dreher. Teším sa, že sa budeme môcť stretnúť a nadviazať spoluprácu s mnohými ďalšími zaujímavými ľuďmi, ktorí vyznávajú kresťanské a konzervatívne hodnoty.

Nedáme si vziať slobodu. Nevzdáme sa presadzovania kresťanských a konzervatívnych hodnôt. Budeme podporovať rodinu, chrániť život a brániť suverenitu Slovenska. Doma aj v Bruseli.

Autor správy, foto a správu publikoval Milan Krajniak on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy