MIROSLAV KOLLÁR: „ĽUDIA SI ZASLÚŽIA, ABY SME IM HOVORILI PRAVDU. AJ KEĎ SA S TÝM ŤAŽKO BODUJE VO VOĽBÁCH.“ „Všetci teraz bojuje…

MIROSLAV KOLLÁR: „ĽUDIA SI ZASLÚŽIA, ABY SME IM HOVORILI PRAVDU. AJ KEĎ SA S TÝM ŤAŽKO BODUJE VO VOĽBÁCH.“

„Všetci teraz bojujeme proti návratu Roberta Fica, pretože vieme, že to bude brutálne, lebo ak by vyhral, už nemôže moc pustiť z rúk až do konca svojho života. Ale zdá sa mi to – a už to povedali aj iní, aj nepolitici – strašne málo.

Slovensko, Európu a celý svet čaká desaťročie, ktoré redefinuje, ktoré krajiny budú úspešné a ktoré nie. My sme za posledné desaťročie zišli z cesty úspešného príbehu. Ak nebudeme mať kompetentnú a príčetnú politickú reprezentáciu, ktorá bude schopná krajinu previesť týmito rokmi, tak Slovensko skončí v koši lúzerov, bude pokračovať únik elít a bude sa tu žiť čoraz horšie. Až to skončí tak, že keď skončia posledné eurofondy, tak zbalíme ešte aj projekt Európska únia a skončíme na prahu orbánovského Maďarska a putinovského Ruska.

Rozumiem, že stále bavíme o tom, kto s kým a ako ďalej. No ja čakám aj na debatu, čo chceme robiť s touto krajinou,“ povedal okrem iného @Miroslav Kollár, predseda SPOLU – občianska demokracia v rozhovore pre Denník N.

Celý rozhovor si môžete ešte raz pozrieť či prečítať tu:
https://dennikn.sk/3189939/kollar-zo-spolu-dzurinda-zalozenie-strany-asi-preskoci-a-rovno-sa-spojime-video/?ref=list

Autor správy, foto a správu publikoval SPOLU – občianska demokracia on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy