Košické rozprávkové Vianoce program

KOŠICKÉ ROZPRÁVKOVÉ VIANOCE PRINESÚ CEZ VÍKEND VIANOČNÝ KONCERT, 🎶💃 V NEDEĽU SA USKUTOČNÍ MIKULÁŠSKY BEH A NA DOLNEJ BRÁNE VYSTÚPIA AJ KOLEDNÍCI 🌠

🎄❄️ BIELE VIANOCE
Vianočný koncert Anky Gajovej a Jaroslava Dvorského plný známych pesničiek, popretkávaný veselým rozprávaním, ale i zimnými rozprávkovými obrazmi pre deti. Hosťami koncertu spojeného s krstom albumu “Biele Vianoce” budú Otto Weiter, Petra Weiter – Maxin a ďalší.

📻 Po skončení programu sa môžete tešiť na VIANOČNÉ RÁDIO LIVE, v ktorom si vypočujete nielen vianočné pesničky v kombinácii s najznámejšími, najväčšími a najlepšími hudobnými hitmi, ktoré vám namixujú naživo priamo v centre Košických rozprávkových Vianoc naši najlepší DJ-i.

🕔 KEDY? 2. decembra o 17.00 hod.
📍 KDE? IMMACULATA

🎅 MIKULÁŠSKY BEH
Tradičné a obľúbené – v poradí jubilejné desiate stretnutie bežiacich Mikulášov na Hlavnej ulici. Charitatívne podujatie pripravené nadšencami z Active Life. Charitatívny beh tradične pomôže výťažkom tým, ktorí si sami nedokážu pomôcť – v tomto roku neziskovej organizácii Svetielko pomoci.

🕔 KEDY? 3. decembra
17:00 začiatok podujatia, registrácia, zaujímavý program
18:00 štart Mikulášskeho behu
📍 KDE? IMMACULATA

🎶 KOLEDNÍCI Z HLAVNEJ – Prvá časť
Spoznajte krásny, drevený, ručne vyrezávaný Betlehem na Dolnej bráne. Zastavte sa na okamih pri najznámejšom príbehu Vianoc – príbehu narodenia Ježiša Krista a venujte mu kúsok svojho času. Odmení vás i krásna hudba v podaní Kataríny Teodory Gajdošovej, Jána Teodora Gajdoša, Adama Kundracika a Daniela Hančikovského.

🕔 KEDY? 3. decembra o 16.00 hod.
📍 KDE? DOLNÁ BRÁNA

👉 Kompletný program Košických rozprávkových Vianoc nájdete tu: https://bit.ly/Kosicke_rozpravkove_Vianoce_program

Autor správy, foto a správu publikoval Košice – Mesto Košice on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy