KEĎ POPULISTI MOBILIZUJÚ – DEMOKRATI MUSIA SPOLUPRACOVAŤ! Včera, v sobotu 21. januára 2023, sa na Vodnom hrade v Hronseku kona…

KEĎ POPULISTI MOBILIZUJÚ – DEMOKRATI MUSIA SPOLUPRACOVAŤ!

Včera, v sobotu 21. januára 2023, sa na Vodnom hrade v Hronseku konal snem našej partnerskej Demokratickej strany. Delegátom snemu DS sa prihovorili predstavitelia všetkých strán, ktoré tvorili našu štvorkoalíciu v komunálnych a regionálnych voľbách. Stranu SPOLU zastupovala naša podpredsedníčka Natália Svítková, stranu Šanca Viliam Novotný a ODS Marcel Mojžíš.

“Pod značku Demokratickej strany sa pred voľbami 1946 podarilo zjednotiť demokratické sily, aby spolu mohli poraziť Komunistickú stranu. V roku 1998 sa DS dokázala spojiť s ďalšími stranami a prispela tak k porážke mečiarizmu.

Teraz sme v úvode roka 2023 a opäť stojíme na pomyselnom štarte veľkého zápasu. Zápasu o záchranu demokracie na Slovensku a o zotrvanie Slovenska v civilizačnom ukotvení prozápadne orientovaných krajín… Pevne verím, že nás aj tentokrát čaká cesta, s akú Vaša strana dobré pozná – cesta spájania sa demokratických síl.

Dosť bolo Fica a jemu podobných. Dosť bolo chaosu a nekompetentnosti vlády. Chceme sa uchádzať o podporu a dôveru všetkých tých obyvateľov, ktorí už pomaly strácajú nádej. Strácajú nádej že politika môže byť predsa len slušná a stabilná aj v týchto náročných rokoch.

Verím, že našou spoluprácou môžeme takúto profesionálnu a slušnú alternatívu vybudovať a mnohé dosiahnuť,” povedala na sneme DS naša podpredsedníčka Natália Svítková.

#SPOLUpreSLOVENSKO

Autor správy, foto a správu publikoval SPOLU – občianska demokracia on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy