HMYZ NECH KONZUMUJE TEN, KTO TIETO ŠIBNUTOSTI VYMÝŠĽA! ŽIADAME OBNOVENIE POTRAVINOVEJ SEBESTAČNOSTI SLOVENSKA A ZÁKAZ PREDAJA PO…

HMYZ NECH KONZUMUJE TEN, KTO TIETO ŠIBNUTOSTI VYMÝŠĽA! ŽIADAME OBNOVENIE POTRAVINOVEJ SEBESTAČNOSTI SLOVENSKA A ZÁKAZ PREDAJA POTRAVÍN VYROBENÝCH Z HMYZU!

Zo západu sem denne prúdia nové nenormálnosti. Najnovšie začali liberálni extrémisti dotierať s tým, že ľudí je na svete toľko, že z dôvodu ochrany planéty by mali ľudia začať jesť chrobáky. Áno, toto je jeden z ďalších „skvelých“ nápadov, ktorý sem prišiel z toho vyspelého, demokratického a hlavne liberálneho západu a ktorý v predchádzajúcich dňoch prezentoval aj reťazec LIDL, ktorý vyjadril pripravenosť zásadne znížiť predaj mäsa a nahradiť ho potravinami z chrobákov…

Samozrejme, že toto je súčasťou širšej liberálnej kampane, ktorá sa ako inak nezaobíde bez osvedčených informačných, mediálnych a psychologických trikov, kde prvý útok vedú na svedomie ľudí – snažia sa bežných ľudí presvedčiť, že to oni sú zodpovední za záchranu planéty a takýmto podprahovým spôsobom sa snažia vyvolať falošné emócie. A následne sa v druhom kroku budú tváriť, že ukazujú riešenie – vraj najviac pomôžu ľudia planéte tým, že budú jesť hmyz, chrobáky, červíky a podobne.

Podľa tejto šibnutej západnej logiky si tí, čo s tým na Slovensko prišli, asi myslia, že zodpovednosť za znečisťovanie životného prostredia môžu preniesť z najväčších priemyselných znečisťovateľov z USA na Slovákov a životné prostredie budú zachraňovať Slováci jedením hmyzu a podobnej hávede.

Nebudeme siať pšenicu, nebudeme sadiť zemiaky, lebo Európska únia to zakázala a polia si zastaviame skladmi na chrobačie potraviny zo západných krajín. Ak odmietneme, EÚ nám to už demokraticky vysvetlí, čo je pre nás najlepšie – vyhrážkami, sankciami a klamstvami.

NA SLOVENSKU PRETO ŽIADAME PRÍSNY ZÁKAZ DOVOZU, VÝROBY A DISTRIBÚCIE POTRAVÍN OBSAHUJÚCICH HMYZ, LARVY A PODOBNEJ PLIAGY!

Odkaz pre bláznov a slniečkárov – ak máte chuť na chrobáky, dážďovky, larvy a pod., pozbierajte si ich a kŕmte sa s nimi, ale normálnym ľuďom ich nevnucujte. A nezabudnite nechať niečo aj pre vtákov, žaby a iné živočíchy, aby ste svojím liberálnym extrémizmom neohrozovali životné prostredie týchto živočíchov.

V SNS budeme preto jednoznačne presadzovať, aby sa takéto šialené nápady na Slovensku nerealizovali, ale aby sme sa vrátili k riadnej potravinovej sebestačnosti, ktorú na Slovensku budovala generácia našich rodičov a aby sme na Slovensku jedli zase kvalitné slovenské potraviny!

ZA SLOVENSKO! 🇸🇰

Dagmar Kramplová
podpredsedníčka SNS

Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy