Heger sa zabáva na plesoch namiesto toho, aby sa snažil presadiť pomoc ľuďom. Však nech sa zabáva, ale najprv by bolo fajn si sp…

Heger sa zabáva na plesoch namiesto toho, aby sa snažil presadiť pomoc ľuďom. Však nech sa zabáva, ale najprv by bolo fajn si splniť povinnosti…

To sa vrchnosti žije, keď národ trpí. Niektoré reštaurácie nekúria, aby prežili, šetria osvetlením už aj obce, ľudia žijú v strachu, prichádzajú o svojich blízkych. Máme obavy, keď príde ďalšie vyúčtovanie a otvárame email či obálku.

Tu ide o zdravý sedliacky rozum a pomoc ľuďom v tejto krajine, v tomto štáte, republike, v tomto národe a nie o to, kto je papuľnatejší na tlačových konferenciách, kto má väčšie “bohatstvo” v nohaviciach, ale o to, kto si naozaj dokáže „vyhrnúť“ rukávy a pustiť sa do práce v prospech ľudí a (ne)živiť sa ako kabaretný “umelec“ na pôde parlamentu či vlády alebo paláca. Len o to ide, na to ľudia čakajú a to budú známkovať ako učitelia.

Ak to tak bude pokračovať, o chvíľu nebude pre koho dokazovať, že niečo niektorí ešte vieme a môžeme. Aj práve preto je 30. september dobrý, pretože je skorší ako február 2024, ako sa mnohým nepáči. Taký je deň “D”.

Tu naozaj platí, že umením je vniesť svetlo do tmy. Je to veľká výzva, ktorá nás čaká. Budeme si musieť poriadne vyhrnúť rukávy a napraviť všetko, čo pokazili. Chceme žiť v láske, mieri a mať istoty, ktoré sú nevyhnutné na spokojný život.

Okresná predsedníčka SNS Senec Zuzana Škopcová
📸instagram Eduard Heger

Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy