FICO ROŽOK KÁŽE, KAVIÁR VŠAK JE To, že Fico nemá žiadne zábrany, vieme už dlho. Dnes však ukázal, že pre svoje osobné záujmy s…

FICO ROŽOK KÁŽE, KAVIÁR VŠAK JE

To, že Fico nemá žiadne zábrany, vieme už dlho. Dnes však ukázal, že pre svoje osobné záujmy sú, spolu s Pellegrinim, schopní odporným spôsobom zneužívať predstaviteľov Jednoty dôchodcov Slovenska a doslova ich vláčiť po svojich tlačových besedách.

Fico a Richter zvyšovali dôchodky len o pár drobných.

Naša vláda:

✅ Presunula 13-ty dôchodok na júl 2022 v priemernej výške 210,97 € pre viac ako 1,4 mil. dôchodcov (viac ako 300 mil. €).

✅ Vyplatila tzv. 14-ty dôchodok vo výške 70 % z 13. dôchodku (takmer 208 mil. €).

✅ Vyplatila jednorazový príspevok seniorom 62+ vo výške 100 € pre viac ako 102-tisíc poberateľov (pomoc 10,2 mil. €).

✅ Tento rok v máji bude tiež dôchodcom prvýkrat vyplatený aj rodičovský bonus.

✅ Dôchodcom sa po novorom roku valorizovali dôchodky v priemere o 69 €.

Fico mával na tlačovej besede rožkom, chlebom a maslom a poučoval nás o cenách. To vážne? Svet Roberta Fica je iný ako sa nám snaží prezentovať. Fico lieta súkromným tryskáčom, nosí desaťtisícové hodinky a býva v luxuse. Toto je jeho svet, nie dennodenné starosti našich občanov. Jediné dobré, čo Fico urobil pre našich dôchodcov je to, že po voľbách 2020 odišiel z vlády.

Vraj sa Vám mám pán Fico vyhýbať, lebo mi vrazíte do úst rožok. Ani náhodou. Zastrašovali ste krajinu celých 12 rokov. Ľuďom, ako ste vy, sa ja nevyhýbam, ale postavím sa im čelom. Veľmi pochybujem, že si vôbec viete natrieť rožok maslom. Ja strávim dnešný Valentín so svojou rodinou v Dúbravke v 4 izbovom byte. Vy kde?

Autor správy, foto a správu publikoval Eduard Heger – predseda vlády SR on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy