Dôrazne sa ohradzujem voči opakovaným klamstvám podsúvaným verejnosti poslancom mimoparlamentnej strany Hlas-SD Matúšom Šutajom …

Dôrazne sa ohradzujem voči opakovaným klamstvám podsúvaným verejnosti poslancom mimoparlamentnej strany Hlas-SD Matúšom Šutajom Eštokom.

Dnes zaútočil na prezidenta Policajného zboru Štefana Hamrana, za ktorým plne stojím. Poslanecký návrh, na ktorý pán Eštok poukazuje, má práve zlepšiť pracovné podmienky Policajného zboru, roky zanedbávané práve vládami z čias vládnutia Vás a Vašich kolegov, pán poslanec. Tu by som Váš výrok charakterizoval skôr označením, že trafená hus zagágala.

Výroky pána poslanca Eštoka z posledných dní komentovať nebudem. Je viac ako zrejmé, že lož je jeho pracovnou metódou na manipuláciu občana a nachytanie politických bodov. Som tiež prekvapený, že napriek právnickému vzdelaniu nevie zákony čítať s porozumením.

HAMRAN NA GENERÁLA EŠTE NEDORÁSTOL

Papaláš Hamran mal tú drzosť, že v období, kedy ľudia na Slovensku majú existenčné problémy chcel od prezidentky povýšenie do hodnosti generála. Som rád, že aspoň v tomto momente si prezidentka zachovala tvár a tým, že ho odmietla vymenovať mu dala jasne najavo, že do hodnosti generála ešte nedorástol.

Čakal by som, že takáto facka Hamranovi na nejaké obdobie postačí, ale mýlil som sa. V čase, kedy ľuďom na Slovensku chodia zálohové faktúry na energie 6 až 10 násobne vyššie ako doteraz, kedy sa ľudia nevedia dostať k liekom lebo tie sú buď drahé, alebo v lekárňach nie sú, kedy rekordným tempom rastú ceny potravín, kedy rodičia odhlasujú deti z obedov v školách, lebo rast cien obedov nedokážu zvládnuť sa v tejto dobe Hamranovi zachcelo zvýšiť plat. Hamran cez svojho nohsleda v parlamente poslanca Kyselicu predložil novelu zákona o štátnej službe príslušníkov Policajného zboru, kde si navrhuje zvýšiť príplatok za riadenie až o 200%. Tento chlap skrátka nemá kožu na tvári. Autor správy, foto a správu publikoval Roman Mikulec – minister vnútra SR on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy