DOBRÉ SPRÁVY Z ČIECH – PREZIDENTOM BUDE PETR PAVEL! Modrá koalícia dnes ústami svojho predsedu Miroslav Kollár SPOLU – občians…

DOBRÉ SPRÁVY Z ČIECH – PREZIDENTOM BUDE PETR PAVEL!

Modrá koalícia dnes ústami svojho predsedu Miroslav Kollár SPOLU – občianska demokracia privítala výsledok druhého kola prezidentských volieb v Českej republike, ktoré vyhral generál Petr Pavel. Voľba Generál Pavel je podľa Miroslava Kollára dôkazom, že v politika založená na hodnotách, argumentoch a slušnosti môže poraziť politiku založenú na šírení strachu a populizme.

„Gratulujeme zvolenému prezidentovi Pavlovi. Tešíme sa, že voľby vyhral kandidát demokratických politických síl s jasným hodnotovým ukotvením a silným programom udržania ČR v európskom a transaltantickom spoločenstve národov. Výsledok prezidentských volieb v ČR nám dáva dobrý priklad, ktorý môže byť v mnohom hodný nasledovania slovenskymi demokratmi politickými silami. Musíme sa zjednotiť, hrdo a aktívne brániť naše hodnoty a trpezlivo a slušne komunikovať s občanmi. Nenávisť a populizmus sa dajú poraziť poctivou politikou“ konštatoval predseda Modrej koalície a poslanec NR SR Miroslav Kollár.

#modrakoalicia

Autor správy, foto a správu publikoval SPOLU – občianska demokracia on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy