Desatoro (nie len) pre rodičov

DNES OSLAVUJEME DEŇ BEZPEČNÉHO INTERNETU 🌐
Vedeli ste, že 7. februára 2023 je Deň bezpečného internetu – #SaferInternetDay ?
Uplynulé roky ukázali, aké dôležité je, aby deti vyrastali v digitálnom prostredí, kde môžu bezpečne komunikovať, učiť sa, tvoriť a zdieľať.
💪Vytvorme z internetu miesto, kde milióny užívateľov, hlavne deti a mladí ľudia, majú priestor na kultúrny a osobný rast.
Na Slovensku sa aktivitám Dňa bezpečného internetu primárne venujú Národné koordinačné stredisko pre riešenie problematiky násilia na deťoch , DigiQ, Úrad práce, sociálnych vecí, a rodiny SR, a Katolícka univerzita v Ružomberku. Zaujímavé infografiky a videá z ich dielne nájdete aj na stránke: https://www.saferinternetday.org/in-your-country/slovakia.
O Dni bezpečného internetu sa viac dozviete na https://www.saferinternetday.org/ a sociálnych sieťach. Nezabudni na hashtagy #SaferInternetDay a #SID2023.
Spolu za bezpečný internet 🔽

✅ Voči ostatným prejav úctu a rešpekt
✅ Chráň si svoju reputáciu
✅ Komunikuj, tvor a zdieľaj

Dnes, 7.2., je už dvadsiaty krát v histórii Deň bezpečného internetu. Zverejňujeme preto Desatoro rád pre rodičov, v ktorom sa dozviete ako sa hrať s deťmi videohry a ako nastavovať pravidlá. Okrem podrobného popisu všetkých desiatich pravidiel pridávame aj plagát, ktorý tieto pra… Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy