CHOROBOU SÚČASNEJ POLITIKY SÚ EGÁ POLITIKOV Prečo Sme rodina dokázala presadiť toľko dobrých vecí napriek pandémii, inflácii a …

CHOROBOU SÚČASNEJ POLITIKY SÚ EGÁ POLITIKOV

Prečo Sme rodina dokázala presadiť toľko dobrých vecí napriek pandémii, inflácii a vojne na Ukrajine?

Zdvojnásobenie prídavkov na dieťa z 30 eur na 60 eur, rodičovský bonus, strojnásobenie daňového bonusu na dieťa na 140 eur, 14 dňová platená otcovská dovolenka, štátom podporovaná výstavba nájomných bytov.

To všetko sme presadili iba preto, lebo sme neboli ješitní a dokázali sme veľakrát potlačiť svoje egá v prospech veci – aby prešli dobré veci, ktoré ľuďom a Slovensku pomôžu.

Sme rodina sa nebude zúčastňovať na osobných, často ješitných a egoistických hádkach politikov. U nás neplatí, že “buď bude po mojom, alebo nič”.

Od prvého dňa som sa snažil pomáhať ľuďom a budem to robiť aj naďalej. Verím, že sa budeme vedieť normálne dohodnúť s kolegami na tejto chôdzi parlamentu a aj na tej ďalšej.

Slovensko potrebuje návrat k normálnym pomerom a žiadny chaos. V Sme rodina sa tak aj správame a budeme v tom pokračovať. S kolegami sa budeme rozprávať konštruktívne a hľadať riešenia na pomoc ľuďom.

Autor správy, foto a správu publikoval Milan Krajniak on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy