Boží trest – ešte desať mesiacov /vrátane januára a až do vymenovania novej vlády – najskôr v októbri 2023/ Vláda, ktorá od 15 …

Boží trest – ešte desať mesiacov /vrátane januára a až do vymenovania novej vlády – najskôr v októbri 2023/

Vláda, ktorá od 15 decembra bola na umelom dýchaní, zázračne ožila. Postaralo sa o to 92 ctihodných poslancov, vrátane tých, ktorí rozhodli o páde vlády.

Kľúčovú úlohu nezvládli liberáli. Majstri politickej deštrukcie a chaosu SaS- kári už definitívne stratili poslaneckú i ľudskú vážnosť i legitimitu byť v parlamente. Koho chcú ešte presviedčať a o čom. Presvedčili tak akurát seba samých aby sa zabezpečili na svojich stoličkách ešte ďalších celkove 10 mesiacov.

Už aj slepý vidí, že im ide o osobný prospech. A to napriek tomu, že agónia a politická kríza budú pokračovať a národ bude ďalej trpieť.

Pravdu mal B. Kollár v jednej televíznej diskusii keď povedal, že, citujem : „politike liberálov už ani divá sviňa nerozumie“.

Od duchom prázdnych a malých človiečikov sediacich v parlamente nemožno čakať, že prekročia svoj tieň. Ani v takejto situácii keď hazardujú s osudom Slovenska.

Nerozumiem však kde stratili tieto „parlamentné atrapy“ svoju tvár. Ako sa chcú ešte 10 mesiacov ráno čo ráno pozerať na seba v zrkadle.
Karol Farkašovský

Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy