Ako od začiatku nástupu do funkcie ministra vnútra hovorím, polícia a orgány činné v trestnom konaní majú rozviazané ruky na sv…

Ako od začiatku nástupu do funkcie ministra vnútra hovorím, polícia a orgány činné v trestnom konaní majú rozviazané ruky na svoju prácu. V uplynulých dňoch som sa dočítal informáciu o vznesení obvinenia za obzvlášť závažný zločin osobám, ktoré niektorí označujú aj ako „gang“ bývalej štátnej tajomníčky na ministerstve spravodlivosti za vlád SMERu-SD Moniky Jankovskej, ktorá sa v súčasnosti zodpovedá za svoje činy.

Medzi čerstvo obvinených patrí aj Roman Meduna, údajný komplic Roberta Krajmera. Práve Robert Krajmer bol šéfom protikorupčnej jednotky NAKA za čias vedenia polície Tiborom Gašparom. Samozrejme, v teoretickej rovine, keďže už dnes vieme, že Policajný zbor v tom čase viedol de facto Norbert Bödör.

O Krajmerovi v minulosti písal aj zavraždený novinár z čias vládnutia Smeru Ján Kuciak v súvislosti s tým, že manželka Roberta Krajmera figurovala vo firme s podnikateľmi Zoroslavom Kollárom a spomínaným oligarchom Smeru Bödörom.

O Krajmerovi sa tiež písalo v súvislosti s jeho osobnou návštevou na mieste vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice, kde nemal byť prečo na základe svojej pracovnej agendy prítomný.

Zarážajúce tiež je, že bývalá ministerka vnútra Denisa Saková aj napriek týmto krokom uvažovala o Krajmerovi ako o niekom, koho zamestná pri sebe na ministerstve vnútra.

Pani Saková, nepripadá Vám dnes, keď čítate o „Vašich ľuďoch“, čoho všetkého boli schopní, trápne hovoriť o druhých, kritizovať ich a detinsky obviňovať?

Naďalej tvrdo pracujeme za očistu Slovenska, za spravodlivú krajinu a za to, aby tu naše deti mohli radi žiť.

Foto: archiv TASR

Autor správy, foto a správu publikoval Roman Mikulec – minister vnútra SR on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy