AKČNÝ VEČER V KOŠICIACH Včera krátko po 22. hodine na Sídlisku KVP v Košiciach systém v služobnom vozidle upozornil policajnú h…

AKČNÝ VEČER V KOŠICIACH

Včera krátko po 22. hodine na Sídlisku KVP v Košiciach systém v služobnom vozidle upozornil policajnú hliadku, že spozorované vozidlo nemá platnú emisnú a technickú kontrolu. Z tohto dôvodu vozidlo policajti zákonným spôsobom zastavovali, a to použitím výstražného zvukového a svetelného znamenia. Výzvy na zastavenie vozidla vodič nerešpektoval a pokračoval v jazde. Vodič auto náhle zastavil v strede cesty a utiekol.

V opustenom vozidle sa nachádzali dve osoby, ktoré ani na opakované výzvy zakročujúcich policajtov, aby vyšli z vozidla nereagovali.

Počas vykonávania služobného zákroku bolo vo vozidle spozorované vrecúško s obsahom neznámej bielej kryštalickej látky, preto vzniklo dôvodné podozrenie, že sa v aute môžu nachádzať veci pochádzajúce z drogovej trestnej činnosti. Nájdené plastové vrecúško s obsahom neznámej bielej kryštalickej látky a neznáma zelená sušina boli zaistené a zaslané na kriminalisticko-expertízne skúmanie.
Poverený príslušník PZ začal v danom prípade trestné stíhanie pre trestný čin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Po vodičovi vozidla pátrame.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Košický kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy