74 poslancov podporuje ukotvenie ŠTS a ÚŠP v ústave. Komu dá prednosť Sme rodina? Boris Kollár a Sme rodina sa ešte stále môžu…

74 poslancov podporuje ukotvenie ŠTS a ÚŠP v ústave. Komu dá prednosť Sme rodina?

Boris Kollár a Sme rodina sa ešte stále môžu rozhodnúť – buď sa postavia k Oľano, SaS a Občiansko-demokratickej platforme plus ďalším nezaradeným poslancom a pomôžu tak ochrániť Špecializovaný trestný súd a Úrad špeciálnej prokuratúry pred Ficom a spol., alebo sa postavia k Ficovi, ktorý ich chce zrušiť a Pellegrinimu, ktorý nevie či je ešte Smer, Smer 2.0 alebo Smer 3.0.

Dnešné večerné reči pána Kollára a pána Pellegriniho v Na hrane TV JOJ o psoch, mačkách, vlajkách či kapuste v ústave alebo trhacom kalendári sú len výhovorkami, aby na plné ústa nemuseli povedať, že ak nebudú hlasovať za takúto novelu ústavy, chcú umožniť jednoduchšie zrušenie ÚŠP a ŠTS.

Ochrana ÚŠP a ŠTS súvisí s predčasnými voľbami tak, že opozícia na čele s Ficom a spol. ich nenávidia a vyhrážajú sa, že s nimi urobia poriadky, aby sa všetky vyšetrovania skončili.

Pán predseda Kollár, ak sa bude opozícia vyhrážať, že po voľbách chcú zakázať psy alebo mačky, pokojne sa bavme o ich ochrane.

Stále sme pripravení rokovať o konkrétnej formulácii do spoločného pozmeňujúceho návrhu. Odbornú výhradu z úst Sme rodina sme zatiaľ nedostali.

Autor správy, foto a správu publikoval Juraj Šeliga – Za ľudí on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy