­ččó LEVICK├ë KAS├üRNE PRECH├üDZAJ├Ü V├ŁRAZNOU ZMENOU Za rok 2022 sme opravili strechy, dvere, po┼íkoden├ę rozvody, osvetlenie, vyma─żova…

­ččó LEVICK├ë KAS├üRNE PRECH├üDZAJ├Ü V├ŁRAZNOU ZMENOU

Za rok 2022 sme opravili strechy, dvere, po┼íkoden├ę rozvody, osvetlenie, vyma─żovali fas├ídy, opravili oplotenie a poriadne sa pozreli aj na elektroin┼ítal├ície.

Prostriedky s├║ napl├ínovan├ę aj na tento rok, urob├şme maximum­čĄŁ

VOJACI SI ZASL├Ü┼ŻIA D├öSTOJN├ë PODMIENKY ÔÇô ICH SKVALIT┼çOVANIE JE PRETO PRIORITOU Ôťů

ÔÜĺ´ŞĆ Pr├íve preto sme na rekon┼ítrukciu oprav├írenskej dielne v Duklianskych kas├ír┼łach v Leviciach tento rok vy─Źlenili viac ako 1,2 mili├│na eur. Pl├ínovan├í je aj zmena vykurovacieho syst├ęmu, oprava soci├ílnych zariaden├ş a ─Ćal┼íie invest├şcie do infra┼ítrukt├║ry.

­čĹö Priamo za vojakmi z 13. mechanizovan├ęho pr├íporu v Leviciach vycestoval minister obrany SR Jaroslav Na─Ć spolo─Źne so ┼ít├ítnym tajomn├şkom Marianom Majerom. Zauj├şmali sa ako priebeha zlep┼íovanie podmienok pre v├Żkon slu┼żby vojakov a s t├Żm s├║visiaci stav infra┼ítrukt├║ry a techniky, ktor├║ pou┼ż├şvaj├║ pri plnen├ş ├║loh.

Je jasn├ę, ┼że ├║dr┼żbu a starostlivos┼ą nutne potrebuje vojensk├í infra┼ítrukt├║ra po celom Slovensku, preto mak├íme ─Ćalej.

­čĹŹLen v─Ćaka spr├ívne nastaven├ęmu syst├ęmu hospod├írenia dok├í┼żeme vojakom zabezpe─Źi┼ą ┼ítandard, ktor├Ż je v ─Źlensk├Żch krajin├ích NATO samozrejmos┼ąou.

#mosr #ossr #infrastruktura #investicia #oprava Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Jaro Na─Ć – minister obrany SR, O─ŻANO on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *

Generated by Feedzy