🎉 Pridajte sa do Veľkého fašiangového sprievodu

🎉 Pridajte sa do Veľkého fašiangového sprievodu – odprezentujete tak svoje komunity, zabavíme sa a spolu ukážeme, aká je Bratislava krásne rozmanitá!

📣 Živé mesto tvoria živé komunity. Preto zvolávame všetky spolky, krúžky, ženšafty, manšafty, komunity, kolegyne z práce, susedia z jedného vchodu, alebo aj odvážne jednotlivkyne a jednotlivcov – ukážte sa vo Veľkom fašiangovom sprievode v maskách, alebo v niečom čo vás najlepšie reprezentuje (napríklad dresy či uniformy) a buďte tak pri zrode nového mestského festivalu. Naše kolegyne a kolegovia z Komunálny podnik Bratislavy sa už chystajú 😊

🦚 Veľký fašiangový sprievod je jedinečný priestor na prezentáciu vašej komunity a tiež na to, aby sme všetci spolu mohli byť tak trochu veselými deťmi!
🗓️ KEDY: 18. februára 2023 od 15:00
📍 KDE: začíname pred Starou tržnicou a mapu celej trasy nájdete tu 👉 https://bit.ly/BAFASIANGY
🏆 Ak sa chcete zapojiť do súťaže o tú najlepšiu masku, nezabudnite sa zaregistrovať. Víťazky a víťazi povedú fašiangový sprievod! REGISTRÁCIA SÚŤAŽNÝCH MASIEK: 12:00 – 13:30 pred Starou tržnicou.

18. februára spolu prelomíme nielen ľady a šišky džemové (lebo šiška chutí vždy lepšie, keď sa o ňu podelíte), ale hlavne stereotypy bláhové. Bratislava vždy bola a bude mestom pestrých kultúr, rešpektu a spájania, mestom, kde sa cítia dobre prerôzne združenia, kluby a komunity, kde sa cíti dobre každý človek dobrej vôle. Aj o tom budú Bratislavské fašiangy. Celý program nájdete na www.bratislavskefasiangy.sk.

Tešišíme sa na vás!

BKIS Bratislavské kultúrne a informačné stredisko Staré Mesto – srdce Bratislavy Stará tržnica Múzeum mesta Bratislavy #bratislava #bratislavskefasiangy #fasiangy

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy