🇪🇺 PÚŠŤAME SA DO ČERPANIA EUROFONDOVÝCH PROJEKTOV 📆 Témou piatkového zasadnutia krajského zastupiteľstva budú aj nové eurofondy…

🇪🇺 PÚŠŤAME SA DO ČERPANIA EUROFONDOVÝCH PROJEKTOV

📆 Témou piatkového zasadnutia krajského zastupiteľstva budú aj nové eurofondy, na ktorých čerpanie sa dlhodobo a zodpovedne pripravujeme.
🔝 Poslanci budú rozhodnovať o schválení prvej žiadosti župy na získanie nenávratného finančného príspevku v rámci programového obdobia rokov 2021 až 2027.
🍀 Pôjde o modernizáciu cesty II. triedy medzi Hornými Orešanmi a Smolenicami.
💪 Okrem toho sa plánujeme uchádzať aj o finančnú podporu z európskych zdrojov na prípravu projektovej dokumentácie ďalších piatich projektov.
👨‍🏫 Projekty súvisia so zvýšením energetickej hospodárnosti budov župných stredných škôl Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera Piešťany a Közös Igazgatású Szakközépiskola – Szabó Gyula 21, Dunaszerdahely.
👷‍♂️ Ďalej ide o rekonštrukciu mosta nad železničnou traťou v Galante, modernizáciu cesty medzi Smolenicami a Vrbovým respektíve medzi Šaštínom-Strážami a Petrovou Vsou.

💻 V poradí 3. riadne zasadnutie Zastupiteľstva TTSK v aktuálnom volebnom období sa uskutoční v piatok 17. februára 2023 o 9:00 hodine a sledovať ho môžete online na 👉 https://rb.gy/sm4cvd
📍 Jeho program a materiály sú dostupné na 👉 https://bit.ly/3x116Bp.

#spolutvorimekraj

Autor správy, foto a správu publikoval Trnavský samosprávny kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy