❌ Minister BUDAJ by mal okamžite odstúpiť. Pokiaľ tak neurobí sám, mala by mu prezidentka odobrať poverenie vedením Envirorezort…

❌ Minister BUDAJ by mal okamžite odstúpiť. Pokiaľ tak neurobí sám, mala by mu prezidentka odobrať poverenie vedením Envirorezortu.
A nielen vo svetle dokumentov objavených v Česku, to je predovšetkým vec jeho svedomia, ale aj pre svoju neodbornosť a neriešenie skutočných problémov a výziev rezortu ako aj mnohým zlyhaniam, ktorým sa pravidelne vo svojich článkoch a vystúpeniach venujem.

☝️ A k spolupráci Jána BUDAJA s ŠTB možno ešte jedna poznámka. Ján BUDAJ mal 30 rokov na to, aby sa obrátil na súd, tak ako to urobil napr. A. Babiš a pokúsil sa očistiť si svoje meno. Prečo to neurobil? Prečo to neurobil v čase keď je členom “protikorupčnej” vlády a jeho šéf Matovič tvrdí, že OČTK a súdy majú rozviazané ruky?

❓ Prečo napr. Ján BUDAJ nikdy nekontaktoval majora Martina Vitteka, ktorý ho poďla záznamov ŠtB vypočúval. Býval v Bratislave. Prečo sa nepokúsil aj takto vyvrátiť aktuálne obvinenia a očistiť si svoje meno?

🤷‍♂️ Príliš veľa otázok a takmer žiadne odpovede. Ale na to sme už pri tejto vláde akosi zvykli.

#odstupit #ihned #budemetorobitlepsie #hlas Autor správy, foto a správu publikoval HLAS – sociálna demokracia on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy